FASTENER POLAND Kraków 2018.

Śrubena Unia S.A. zaprezentuje swoją ofertę handlową w tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND, która odbędzie się w dniach 16-18 października 2018 r. w Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków.


Zeszłoroczna, pierwsza edycja targów okazała się ogromnym sukcesem
. Wśród wystawców aż 68% stanowiły firmy z zagranicy, m.in. z Chin, Czech, Danii, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Słowacji, Słowenii, Tajwanu, Turcji, Wielkiej Brytanii, USA i Włoch. Na targach pojawiło się niemal 11 tysięcy osób, goście reprezentowali branże: obróbki metalu, automotive, stolarki otworowej, budowlaną, meblową i inne.

Mamy nadzieję, że Śrubena Unia S.A. biorąc udział w targach Europy Środkowo-Wschodniej o tym zakresie tematycznym, będzie mogła wypromować swoje produkty i umocnić pozycję zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym.

Należy dodać, iż ważnym wydarzeniem targowym jest Kongres Elementów Złącznych, podczas którego specjaliści z branży mogą przedstawić innowacyjne rozwiązania w zakresie wykorzystania i zastosowania elementów złącznych oraz specjalistycznych narzędzi. https://www.youtube.com/watch?v=1CUxgzRJ-Gs

więcej na stronie http://fastenerpoland.pl/